Dárkové poukazy

Poukazy jsou vhodné jako dárek pro rodinu i přátele a to při jakékoliv příležitosti – ať už pod Vánoční stromeček nebo na narozeniny, tak i jako pouhá milá pozornost.

90 minut terapie Soul’s story (příběh duše)


POSLÁNÍ TERAPEUTA DUŠE
 je osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA.
Číst více o terapii duše
Objednat poukaz

90 minut terapie za 1000 Kč

Hodinový výklad karet

K Tarotu přistupuji s úctou a pokorou Mám na paměti, že Tarot je zrcadlem/odrazem stavu a nikdy se nemýlí. Před samotným výkladem si s klientem domluvím postupné kroky a ty dodržuji. Vždy jsem otevřená poskytovaným informacím Informace nehodnotím, jen je přijímám. Ctím nestrannost, nezaujatost a zákon. 
Objednat poukaz

Hodinový výklad karet za 800,-

Objednávka dárkového poukazu

Poukaz bude po přijetí platby zaslán na uvedený email

Podporuji Ochránce zvířat

Spolupráce:

Tribena - šperky a minerály

Libor Znebejánek - správce stránek


děkuji
, Konstantina
Visit Us On Facebook